pátek 4. března 2016

JEDINĚ BAREVNĚ


Posledně, když jsem se s Renčou viděla, bylo to v doprovodu jejího přítele, kdy jsme příjemně strávili odpoledne v parku a v kavárně focením nad šálkem kávy. :) Tentokrát jsme se sešly jen my dvě a domluvily termín v domnění, jaký nafotíme krásný fotky ve sněhu a jak supr čupr to bude. Haha. Tak trochu nám to počasí vyfouklo vítr z plachet, sníh roztál a nám zbyla na focení akorát břečka. Nu což, nedá se nic dělat, poradíme si jinak. 

Naštěstí Renča není typ šedé myšky, co by nosil černou klasiku, a tak nás její barevný šatník (+ něcí oranžový barák ve Staré Mostecké) z té břečky doslova vytáhl. :D

Některé fotky jste už mohli zahlédnout na stránkách nebo na Instagramu a tady je to vše pohromadě. :)


A protože Renča je člověk aktivní a hodinové focení a courání po městě ji zkrátka nemůže unavit a ještě ke všemu ovládá dobře Poledance, lampy a značky ji nenechaly chladnou. Dobrou půlhodinku jsme v blátě lezly - nebo spíš ona lezla a já v krkolomných pózách fotila a nakonec z toho vyšlo několik super zdokumentovaných póz, jejichž názvy jsem hned zapomněla. x) 

A taky z toho vzešel zákaz půjčování si máminých bot na focení. Haha. Damn it.

1 komentář :

  1. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Připojte se k úspěchu - Spojte se s více než 4 miliony obchodníků a investorů ze 170 zemí

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětVymazat

Únos do Londýna

Když si teď zpětně vybavím, jaký kolem toho bylo haló, říkám si, že jsem mohla být trochu intuitivnější a tušit nějakou Koňárnu*. *...

Prohledat tento blog