středa 4. prosince 2013

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co všechno Vás nejčastěji zajímá? :)

  • Neupravené fotografie
Jedna z nejčastějších otázek, neupravené fotografie neposkytuji, je to nehotový výrobek a fotografie pořízené z focení slouží pouze jako náhledy k výběru těch nejlepších. I v tomto případě vítězí kvalita nad kvantitou. 


  • Celkové úpravy, retuš
Vybrané fotografie projdou klasickými úpravami jako je kontrast, vyvážení barev, oříznutí, atd. Co se týče člověka samotného, provádím jen základní úpravy (do oka bijící nedokonalosti), ovšem lze se dohodnout na čemkoliv. Jsem zvyklá na všemožné požadavky a přání. :)

ukázka úprav, před / po
ukázka úprav, před / po
  • Černobílé fotografie
Barevné fotografie zasílám automaticky a pokud se podaří převedení na černobílou, tak také. Není to však podmínkou, pokud se předem nedomluvíme jinak. :) Na druhou stranu se ojediněle může stát, že fotka vynikne pouze v černobílé. Za černobílé fotografie se samozřejmě nepřiplácí.

  • Zapůjčení oblečení
Nemám žádný oficiální šatník, pouze mohu poskytnout co, to je v mém. Mám tu vše od volnějších kousků po ultra malé velikosti, takže si každý přijde na své. Preferuji ale, když si přinesete svoje oblečení, aby pak všechny fotky nebyly na jedno brdo ve stejných outfitech, což je jistě i ve Vašem zájmu. :)  Pro nejmenší tu mám vybrané rekvizity.  • Fotky na DVD
Fotografie poskytuji pouze elektronickou formou. Následné vypálení nebo vytisknutí je pak na Vás.

  • Kadeřník, líčení
K balíčku si můžete objednat profesionálního kadeřníka (250 Kč, vyplatí se na složitější a originální účesy) nebo si nechat upravit vlasy ode mě (100 Kč - natočení, vyžehlení). Dále Vás mohu také nalíčit (50 Kč).


Ukázka líčení
Kadeřnické práce, Jirka Košňař
  • Délka focení
To je individuální, záleží hlavně na cenovém balíčku, který si zvolíte. U nejmenšího (6 výsledných fotek) trvá focení asi hodinu, u největšího maximálně 2. Délku focení ovlivňuje i zda fotíme v ateliéru nebo exteriéru a celkově i to, jestli nám to půjde od ruky. :)

  • Zveřejnění fotografií na webové stránky
Bez Vašeho souhlasu se fotografie na stránku nezveřejním, nemějte strachy. :) 

  • Výběr fotografií 
Provádíte vy. Ráda poradím, doporučím, které fotografie budou výsledně vypadat nejlépe, co se týče výrazu, konečného výběru, je to na Vás (pokud nebudete chtít jinak). :)

  • Doprovod
Pokud si chcete vzít doprovod, nejsem vysloveně proti tomu, ale každý další člověk navíc rozptyluje jak mne tak Vás. Co se týče ateliérového focení, tam je to tabu, ateliér mám doma a nerada si tam tedy vodím více lidí, než je nutno. :) 


Jak probíhá celkové focení a další otázky si pak můžete přečíst ZDE. :)
Žádné komentáře :

Okomentovat

Únos do Londýna

Když si teď zpětně vybavím, jaký kolem toho bylo haló, říkám si, že jsem mohla být trochu intuitivnější a tušit nějakou Koňárnu*. *...

Prohledat tento blog