sobota 30. listopadu 2013

PODZIMNÍ EVA

Po dlouhé době jsem zasedla k blogu s tím, že ho musím konečně už něčím novým oprášit. Protože poslední dobou není na focení čas a když už, dostanu se k tomu jen v Hradci, rozhodla jsem se napsat pár slov o tom, jak se v tomhle královském městě fotí. Zákoutí je tu nespočet a člověk neví, kam dřív jít. :) S Evčou jsem fotila už podruhé, minulý rok jsme sladily focení do podzimních barev a takhle to dopadlo:


Rok nato jsme se sešly zas, tentokrát jsme upustily od okolí školy a vydaly se trochu víc do centra města, na hradby. Místo blondýny mi před objektivem stála ohnivá zrzka a takhle to dopadlo tentokrát:


                                                                         
Backstage; Pán se chtěl s Evčou taky vyfotit, tak třeba se na internetu někde najde. :D
Protože jsme se do focení pustily v přestávce mezi školou a zbyl nám ještě čas, šly jsme se trochu posilnit do CrossCafe, které máme obě tak rády.A když už jsme tam byly, nezbylo nám nic jiného než přece udělat pár idylických záběrů u kafíčka. :)


V Hradci Králové jsem fotila párkrát, ale byla to zatím příjemná změna oproti Litoměřicím, kde jsem prošmejdila snad už každý kout. :) 

Únos do Londýna

Když si teď zpětně vybavím, jaký kolem toho bylo haló, říkám si, že jsem mohla být trochu intuitivnější a tušit nějakou Koňárnu*. *...

Prohledat tento blog