sobota 28. září 2013

SVATBA T & MK focení celé téhle svatby jsem se dostala tak trochu náhodou. :) Doposud jsem totiž poskytovala pouze klasické balíčky, které jsou cenově stejné jako jakékoliv jiné focení a jedná se pouze o portrétní fotografie novomanželů. Terka mě ovšem jakožto moje věrná zákaznice přemluvila nejdříve k focení příprav a následně i k celému obřadu a tak z toho nakonec vzniklo focení celé svatby. :) 

Dalo by se říct, že to byla také moje první svatba, u které jsem byla od samého začátku. Krom toho, že jsem se v noci vzbudila z noční můry, že jsem obřad zaspala a všichni na mě čekají na úřadě, ráno jsem žádnou nervozitu nepociťovala. Ovšem až do té doby, než začali být nervózní všichni okolo. :D Jakmile se nevěsta začala oblékat, začal shon, všechno se hledalo, Terinka se nazouvala do mamčiných bot, rodiče začali být sentimentální a já se na poslední chvíli snažila cvaknout ještě nějaké detaily a momentky z příprav. 


 

Po obřadu jsme se všichni přesunuli do parku na pár společných a novomanželských fotek. Ten den rozhodně nebyly ideální podmínky na focení, dlouho si nepamatuji tak ostré slunce, což na mnoha fotkách vyžadovalo větší úpravu nebo nás omezovalo ve focení z určitých úhlů. 

Pro mě to byla rozhodně zajímavá zkušenost a možná do budoucna pouvažuji i o nějakém tom svatebním balíčku. :) 

Únos do Londýna

Když si teď zpětně vybavím, jaký kolem toho bylo haló, říkám si, že jsem mohla být trochu intuitivnější a tušit nějakou Koňárnu*. *...

Prohledat tento blog