neděle 8. září 2013

KATKA B


Katka je další z lidí, které jsem neviděla poprvé. Tentokrát za mnou přišla s žádostí o fotky na kalendář, komplet s líčením a účesem. Jak to chodí, když se chcete nechat učesat od kadeřníka? :) Pošlu Vás do jednoho strašně šikovného kadeřnictví v centru Litoměřic, kde Vám za zvýhodněnou cenu 250,- Jirka Košňař vytvoří na hlavě originální a často extravagantní účes podle toho, co si budete samy přát. Jirka je neskutečně kreativní člověk a každý jeho účes je nápaditý a nikdy se neopakuje, což se v případě nafocení rozmanitých fotografií hodí jako sůl. :) Jeho stránku najdete pod odkazem https://www.facebook.com/KadernictviLitomerice.

Když jsem si Katku v kadeřnictví vyzvedla, akorát začalo pršet. V domnění, že to bude jen rychlá sprška jsme se zašily do auta, kde jsme zatím nahodily fasádu, koukly na tu půlku šatníku co Katka přivezla a vytřídily věci, které se nám budou hodit. :) Asi po patnácti minutách nám došlo, že by čekání bylo na dlouho, dojely jsme tedy na náměstí, šachovaly s deštníkem a schovávaly se, kde se dalo. Naštěstí Káťa není takový stydlín a kolemjdoucí ji nechávaly chladnou. 

Musím přiznat, že jednou rukou držet foťák a ostřit a v druhé ruce balancovat s deštníkem nejsou rozhodně ideální podmínky na focení, ale nakonec se to zvládlo a můžete se sami podívat na ukázku, jak to dopadlo. :) 

Přidat popisek


Během focení jsme pak sundaly růžovou ozdobu ve vlasech, která splnila účel u růžových šatů. 
 

Žádné komentáře :

Okomentovat

Únos do Londýna

Když si teď zpětně vybavím, jaký kolem toho bylo haló, říkám si, že jsem mohla být trochu intuitivnější a tušit nějakou Koňárnu*. *...

Prohledat tento blog